O Firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELEKTROMAT" Sp. z o.o. powstało w 1992 roku. Spółka z główną siedzibą w Mąkolnie posiada Oddział Automatyki Przemysłowej w Złotym Stoku.

Wiodącą dziedziną działalności firmy jest automatyzacja procesów produkcyjnych od projektu i doboru koncepcji rozwiązań, poprzez montaż urządzeń pomiarowo-sterujących i rejestrujących, do uruchomienia i zapewnienia sprawnego serwisu. Od prostej regulacji temperatury, po złożone sterowania całymi liniami produkcyjnymi.

 

Urządzenia z szafami sterowniczymi ze Złotego Stoku pracują w zakładach chemicznych, farbiarskich, ceramicznych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, rolno-spożywczego, kopalniach, betoniarniach, wytwórniach mas bitumicznych i innych, w wielu miejscach kraju.

Dział Elektryczny Spółki zajmuje się budową instalacji elektrycznych, rozdzielczych, odgromowych i oświetleniowych oraz produkuje specjalistyczne grzejniki stosowane w urządzeniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Spółka posiada również sprawnie działający dział sprzedaży i serwisu kas fiskalnych i sprzętu komputerowego oraz instalowania urządzeń telefonicznych, domofonowych, alarmowych i monitoringu.

 

 
 

 

 

 

 

P.W. "ELEKTROMAT" Mąkolno 149, 57-250 Złoty Stok województwo dolnośląskie, dolny śląsk, Wrocław, Wałbrzych / opolskie, Opole, powiat ząbkowicki, Ząbkowice, kłodzki, Kłodzko, nyski, Nysa