(74) 81 77 349
57-250 Złoty Stok, Mąkolno 149

Systemy alarmowe oraz monitoringu

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Instalacje Alarmowe

Oferujemy Państwu elektroniczne systemy zabezpieczeń, mające na celu ochronę majątku i powiadamianie o wykrytych zagrożeniach. Wykonujemy instalacje standardowe, jak i dostosowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Zapewniamy profesjonalny sprzęt  posiadający certyfikaty bezpieczeństwa oraz najwyższej klasy parametry techniczne. Dbamy o solidność i estetykę wykonywanych prac.

Projektujemy i instalujemy systemy alarmowe:

– wewnętrzne i zewnętrzne,
– wielostrefowe,
– barier ochronnych,
– z powiadamianiem telefonicznym i GSM,
– sygnalizujące zbicie szyby,
– monitorujące drzwi l i okna,
– z wykrywaniem zagrożenia pożarowego lub dymu papierosowego,

 

Skontaktuj się z nami!

Telewizja przemysłowa CCTV

Projektujemy i instalujemy profesjonalne systemy telewizji przemysłowej, które są ważną formą ochrony osób i mienia jak i znacząco wspomagają kontrolę procesów produkcyjnych i przemysłowych. Monitoring punktów krytycznych jest ważnym narzędziem ułatwiającym pracę operatorów maszyn oraz linii przerobowych i produkcyjnych. Posiadamy doświadczenie w doborze i instalacji kamer w wymagających warunkach (maszyny, linie transportowe, fabryki, taśmociągi, kruszarki, zwałowarki, piece zasilające, tunele, itp.).

Cechy i możliwości instalowanych przez nas systemów CCTV:

– Monitoring Cyfrowy, IP oraz HD-SDI,
– Tryb DZIEŃ/NOC,
– Detekcja ruchu,
– Kamery obrotowe z zoomem optycznym automatycznie sterowane przez operatora,
– Kamery obrotowe z zoomem optycznym automatycznie patrolujące zadany obszar,
– Systemy z wykorzystaniem kart do cyfrowej rejestracji obrazu,
– Rozpoznawanie i zapis numerów tablic rejestracyjnych (np. monitoring wag przemysłowych),
– Możliwość podglądu i zarządzania systemem przez sieć LAN i Internet,
– Integracja z systemami alarmowymi.

Skontaktuj się z nami!

Systemy PPOŻ.

Podstawowym zadaniem instalowanych przez nas systemów sygnalizacji pożarowej jest wykrywanie i sygnalizowanie zagrożeń pożarowych po odebraniu przez centralę informacji od zainstalowanych czujek lub ręcznych ostrzegaczy pożarowych oraz wskazanie miejsca zagrożonego. Po otrzymaniu sygnału alarmu centrala może uruchomić sygnalizatory akustyczne lub akustyczno-optyczne (o ile są zainstalowane w systemie) oraz przesłać sygnał alarmu do stacji monitoringu lub do właściwych służb np. PSP.

Uruchamiamy również zaawansowane systemy z układami automatyki przewietrzenia (sterowanie otwarciem klap dymowych) sprowadzania wind na najniższe kondygnacje oraz wyłączenie zasilania układów wentylacji i klimatyzacji.

Wykonujemy systemy PPOŻ. według dostarczonego projektu jak i mamy możliwość zaprojektowania i realizacji instalacji zgodnie z wymaganiami  Klienta z uwzględnieniem przepisów dotyczących systemów pożarowych i zaleceń producenta.

Realizujemy projekty  z wykorzystaniem urządzeń renomowanej  firmy POLON-ALFA.

Skontaktuj się z nami!