(74) 81 77 349
57-250 Złoty Stok, Mąkolno 149

Urządzenia fiskalne

URZĄDZENIA FISKALNE

Nasza firma posiada doskonale wyspecjalizowany dział obsługi urządzeń fiskalnych wielu renomowanych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, obsługę posprzedażową oraz serwis.

Ergo Online

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Bingo Online

To kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Thermal XL2 Online

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Euro 50TE mini

Nowa homologacja – ważna do końca 2022 r. EURO 50TE MINI jest bardzo popularną przenośną kasą fiskalną z kopią elektroniczną, przeznaczoną do małych sklepów, punktów usługowych i sprzedaży obnośnej.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!